Biuro Reklam i Ogłoszeń

„Dobry Tygodnik Sądecki” i portal informacyjny www.dts24.pl to najlepsze miejsca na Twoją reklamę.

Chcesz dotrzeć do klientów w regionie sądeckim - zamieść reklamę w "Dobrym Tygodniku Sądeckim" i na portalu www.dts24.pl.

  • Przygotujemy propozycję reklamy modułowej w „Dobrym Tygodniku Sądeckim” z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.
  • Przygotujemy kampanię reklamową w prasie regionalnej i ogólnopolskiej, radiu, telewizji oraz internecie.
  • Napiszemy teksty sponsorowane i promocyjne.
  • Nasz dział DTP opracuje graficznie Twoją reklamę.
  • Nasze Biuro Reklam i Ogłoszeń przygotuje dla Ciebie pakiet reklamowy do DTS i serwisu internetowego www.dts24.pl/.
  • Nasi autorzy przygotują materiały na Twoją stronę internetową, poprowadzą firmowego bloga, albo stronę na portalu społecznościowym.
  • Najlepsi operatorzy i montażyści przygotują dla Twojej firmy spot reklamowy, film przedstawiający przyszłym klientom Twoją firmę i jej produkty.
  • Napiszemy dla Ciebie scenariusz.
  • Dysponujemy flotą mobilnych punktów kolportażowych. Nasze KIOSKI W RUCHU, i nie tylko, docierają z gazetą do najbardziej odległych punktów regionu.

Skontaktuj się z naszym Biurem Reklam i Ogłoszeń już teraz!
reklama@dts24.pl

Biuro Reklam i Ogłoszeń:

Katarzyna Magiera, k.magiera@dts24.pl, tel. 530 032 633

Beata Ziemba, b.ziemba@dts24.pl, tel.889 020 766

Bożena Baran b.baran@dts24.pl

Aneta Buczek a.buczek@dts24.pl


Zapoznaj się z cennikiem reklam:

https://www.dts24.pl/reklama-dobry-tygodnik-sadecki/

UWAGA! Ceny reklam do negocjacji!


 

 

  • Kontakt z nami

    Wydawnictwo DOBRE
    Sp. z o.o.,

    33-300 Nowy Sącz
    ul. Żywiecka 25
    tel. 185446441
    e-mail: biuro@dts24.pl
    e-mail: redakcja@dts24.pl

    powiększ mapę