Inne publikacje

Wydawnictwo DOBRE jest uznanym wydawcą w regionie sądeckim. Doświadczenie i kompetencje pozwalają na profesjonalne przygotowanie folderów promocyjnych, broszur, publikacji promocyjnych, książek, e-booków i audiobooków, audycji i spotów reklamowych.

Przykładowe publikacje:


  • O. Stanisław Majcher „Jezus był ze mną za kratami” 
    Książka jest kontynuacją bestselerowej pozycji „Dlaczego za kratami”. Autor od lat prowadzi pracę duszpasterską wśród więźniów. Wzruszające, emocjonujące historie osadzonych z zakładów karnych w Nowym Sączu, Nowym Wiśniczu, Rzeszowie, Krakowie stały się inspiracją do napisania dwóch książek. „Jezus był ze mną za kratami” to zapis korespondencji adresowanej przez więźnia do księdza oraz historie i refleksje z życia osadzonych. Książka, która zmienia sposób patrzenia na osadzonych w zakładach karnych.

 


  • Sączopedia – jedyna taka, internetowa encyklopedia wiedzy o Nowym Sączu i Sądecczyźnie. Tysiące haseł, kompendium informacji, zdjęć i filmów w jednym miejscu http://saczopedia.dts24.pl/

  • Wojciech Molendowicz „Abecadło sądeckie” (książka i audiobook)
    Najbardziej plotkarska książka w 720-letniej historii Nowego Sącza. Teraz dostępna także w internecie (czyta Sławomir Wrona):
     


Potrzebujesz jubileuszowej publikacji, folderu, ulotki, broszury, profesjonalnie przygotowanej książki, spotu reklamowego
– skontaktuj się z nami!


 

Kontakt z nami

Wydawnictwo DOBRE
Sp. z o.o.,

33-300 Nowy Sącz
ul. Żywiecka 25
tel. 185446441
e-mail: biuro@dts24.pl
e-mail: redakcja@dts24.pl

powiększ mapę