Dane kontaktowe

Wydawnictwo DOBRE Sp. z o.o.,
33-300 Nowy Sącz, ul. Żywiecka 25

ISSN 2082-209X


tel. 185446441
e-mail redakcji: redakcja@dts24.pl
e-mail
Biuro Reklam i Ogłoszeń: reklama@dts24.pl
e-mail
Biuro Wydawnictwa: biuro@dts24.pl


Redakcja: „Dobry Tygodnik Sądecki”, tel.18 544 64 41, redakcja@dts24.pl

  • Zastępca redaktora naczelnego ds. portalu dts24: Iwona Kamieńska i.kamienska@dts24.pl
  • Redaktor senior: Jerzy Wideł

Dziennikarze i współpracownicy:


Biuro Reklam i Ogłoszeń: reklama@dts24.pl

 Dyrektor Biura Reklam i Ogłoszeń: Katarzyna Magiera, k.magiera@dts24.pltel. 530 032 633

Biuro Reklam i Ogłoszeń: Beata Ziemba, b.ziemba@dts24.pl, tel.889 020 766

Biuro Reklam i Ogłoszeń: Dorota Zając, d.zajac@dts24.pl


Koordynator Biura Wydawnictwa: Bożena Baran, b.baran@dts24.pl, tel.721 066 993


Dyrektor ds. kolportażu: Mateusz Węglowski-Król, tel. 665 270 230
Skład: Piotr Płachta, tel.602 522 291

Druk: Polska Press Grupa Oddział Poligrafia Drukarnia Sosnowiec.


 

Imię i nazwisko
Treść wiadomości

Telefon
Adres email

Kontakt z nami

Wydawnictwo DOBRE
Sp. z o.o.,

33-300 Nowy Sącz
ul. Żywiecka 25
tel. 185446441
e-mail: biuro@dts24.pl
e-mail: redakcja@dts24.pl

powiększ mapę